Kontakta oss

Telefon: 08-500 11 530

Våra öppettider:

 

Kundservice:

Måndag-fredag 07-16

Lunchstängt 11:30-12:30

Showroom:

Måndag-fredag 08-16

Lunchstängt 11:30-12:30

Har du specifika frågor om smide, glas eller automatik rekommenderar vi att du bokar en tid med någon av våra specialiserade säljare.

Lager och avhämtning:

Måndag-fredag 07-16

Lunchstängt 11:30-12:30

Senast avhämtning 15:30

showroom-rum-9.jpg
bilar-skandinaviska.jpg

Skandinaviska Områdesskydd AB

Besöksadress huvudkontor & stängselbutiken:

Kilowattvägen 12, 13644 Handen

Kontor Norrort:

Södra kustvägen 30, 76197 Norrtälje

Kontor Göteborg: 

Karlsbogårdsgatan 7D, 42537 Hisings kärra

Fakturaadress:

FE 3016 Scancloud, 831 90 Östersund

Kontaktlista

5961_6a6bacac.jpg

Robert Jansson

Försäljning villa/företag

08-408 075 35

073- 682 4812

robert.jansson@skandinaviska.nu

8336_1f59dd8b.jpg

Ulrika Fröderberg

Försäljning villa/företag

08-408 075 23

070-892 4649

ulrika.froderberg@skandinaviska.nu

Tony.jpg

Tony Wallèn

Materialförsäljning villa/ företag

08-408 075 04

076-495 49 21

tony.wallen@skandinaviska.nu

5960_6a6bacac.jpg

Patrik Nyström

Försäljning automatik

08-408 075 36

070 673 11 16

patrik.nystrom@skandinaviska.nu

5965_6a6bacac.jpg

Jimmy Ekman

Försäljning villa/ företag

08-408 075 31

0709-400 429

jimmy.ekman@skandinaviska.nu

7062_1f59dd8b.jpg

Johanna Rudolfsson

Orderadministration

08-408 075 29

johanna@skandinaviska.nu

5964_6a6bacac.jpg

Hanna Nowakowska

Ekonomi & fakturafrågor

08-408 075 34

ekonomi@skandinaviska.nu

7643_6a6bacac.jpg

Arvid Lindqvist

Lager & logistikfrågor

08-408 075 39

lager@skandinaviska.nu

45a693331a3b2b55221f538f27a339ac.jpg

Maks Grgin

Lager & logistikfrågor

08-500 11 530

lager@skandinaviska.nu

7273_1f59dd8b.jpg

Peter Flaszynski

Automatik & installation

montage@skandinaviska.nu

b474434d04bf0e0ed62172b541fedc5f.jpg

Stefan Ögren

7699_1f59dd8b.jpg

Christian Högberg

Försäljning villa/ företag

08-408 075 61

070- 797 07 05

christian.hogberg@skandinaviska.nu

5966_6a6bacac.jpg

Jonas Hedberg

Försäljning villa/företag

031-261 530

072-854 45 29

jonas.hedberg@skandinaviska.nu

66d34d0f33d1fc31b12fb045c3caa016.jpg

Kenny Melander

Projektledning el & automatik

08-408 075 32

076-200 73 97

kenny.melander@skandinaviska.nu

John_Jakobsson.jpg

John Jakobsson

Projektledning

08- 408 075 39

070- 892 46 44

john.jakobsson@skandiaviska.nu

8369_1f59dd8b.jpg

Jenny Ekman

Kommunikation & webb

08-408 075 22

jenny@skandinaviska.nu

moa web.jpg

Moa Holm

Orderadministration

08-408 075 05

moa.holm@skandinaviska.nu

5967_6a6bacac.jpg

Anna Olsén

Ekonomi & fakturafrågor

08-408 075 38

anna.olsen@skandinaviska.nu

7271_69034f74.jpg

Peter Björk

Lager & logistikfrågor

08-500 11 530

lager@skandinaviska.nu

7583_1f59dd8b.jpg

Stefan Stenrud

Automatik & installation

montage@skandinaviska.nu

004dbc8f40f925d6ca93979418c5e142.jpg

Nils Lundgren

49a19de6d70641fde25c14ab0313fc2c.jpg

Tony Gimhag

7644_1f59dd8b.jpg

Juha Niskanen

Försäljning villa/ företag

08-408 075 20

072-061 98 88

juha.niskanen@skandinaviska.nu

8380_6a6bacac.jpg

Peter Åkerblom

Försäljning villa/ företag

08-408 075 03

076-311 76 68

peter.akerblom@skandinaviska.nu

8381_1f59dd8b.jpg

Andreas Johansson

Montage & försäljning

031-261 530

andreas.johansson@skandinaviska.nu

5962_6a6bacac.jpg

Björn Karlsson

Försäljningskoordinator

08-408 075 33

bjorn@skandinaviska.nu

7583_1f59dd8b.jpg

Sofia Fehler

Showroom & E-handel

08-408 075 25

sofia.fehler@skandinaviska.nu

7583_1f59dd8b.jpg

Camilla Aspelin

Ekonomichef

08-408 075 07

camilla.aspelin@skandinaviska.nu

7794_6a6bacac.jpg

Rebecca Lindell

Ekonomi & fakturafrågor

08-408 075 24

rebecca.lindell@skandinaviska.nu

06f74c8fa13eefa958b919741b78b66f.jpg

Damian Wysibirski

Lager & logistikfrågor

08-500 11 530

lager@skandinaviska.nu

7583_1f59dd8b.jpg

Jacek Kwiatkowski

Automatik & installation

montage@skandinaviska.nu

66257903c49fe8bfdefaca010b95158e.jpg

Mikael Moberg