Telefon: 08-500 11 530

Våra öppettider:

Kundservice:

Måndag-fredag 07-16

Lunchstängt 11:30-12:30

Showroom:

Måndag-fredag 08-16

Lunchstängt 11:30-12:30

Har du specifika frågor om smide, glas eller automatik rekommenderar vi att du bokar en tid med någon av våra specialiserade säljare.

Lager och avhämtning:

Måndag-fredag 07-16

Lunchstängt 11:30-12:30

Senast avhämtning 15:30

Skandinaviska Områdesskydd AB

Besöksadress huvudkontor & stängselbutiken:

Kilowattvägen 12, 13644 Handen

Kontor Norrort:

Södra kustvägen 30, 76197 Norrtälje

Kontor Göteborg: 

Karlsbogårdsgatan 7D, 42537 Hisings kärra

Fakturaadress:

FE 3016 Scancloud, 831 90 Östersund

Kontaktlista

Robert Jansson

Försäljning villa/företag

08-408 075 35

073- 682 4812

robert.jansson@skandinaviska.nu

Ulrika Fröderberg

Försäljning villa/företag

08-408 075 23

070-892 4649

ulrika.froderberg@skandinaviska.nu

Christian Högberg

Försäljning villa/ företag

08-408 075 61

070- 797 07 05

christian.hogberg@skandinaviska.nu

Jonas Hedberg

Försäljning villa/företag

031-261 530

072-854 45 29

jonas.hedberg@skandinaviska.nu

Juha Niskanen

Försäljning villa/ företag

08-408 075 20

072-061 98 88

juha.niskanen@skandinaviska.nu

Jimmy Ekman

Försäljning villa/ företag

08-408 075 31

070-940 04 29

jimmy.ekman@skandinaviska.nu

Patrik Nyström

Försäljning automatik

08-408 075 36

070 673 11 16

patrik.nystrom@skandinaviska.nu

Björn Karlsson

Försäljningskoordinator

08-408 075 33

bjorn@skandinaviska.nu

Christian Elfström

Försäljning & support automatik

08-408 075 32

076-200 73 97

christian.elfstrom@skandinaviska.nu

Sofia Fehler

Försäljning & E-handel

08-408 075 25

sofia.fehler@skandinaviska.nu

Bahrija Preljevic

Projektledning

08- 408 075 39

070- 892 46 44

bahrija@skandiaviska.nu

Johanna Rudolfsson

Orderadministration

08-408 075 29

johanna@skandinaviska.nu

Jenny Ekman

Kommunikation & webb

08-408 075 22

jenny@skandinaviska.nu

Rebecca Lindell

Ekonomi & fakturafrågor

08-408 075 24

rebecca.lindell@skandinaviska.nu

Hanna Nowakowska

Ekonomi & fakturafrågor

08-408 075 34

ekonomi@skandinaviska.nu

Fredrik Larsson

Lager & logistikfrågor

08-500 11 530

lager@skandinaviska.nu

Anna Olsén

Ekonomi & fakturafrågor

08-408 075 38

anna.olsen@skandinaviska.nu

Arvid Lindqvist

Lager & logistikfrågor

08-408 075 39

lager@skandinaviska.nu

Hampus Elström

Lager & logistikfrågor

08-500 11 530

lager@skandinaviska.nu

Linus Blomqvist

Peter Björk

Lager & logistikfrågor

08-500 11 530

lager@skandinaviska.nu

Thiago Rodriguec

Stefan Ögren

Montage

08-408 075 39

montage@skandinaviska.nu

Andreas Johansson

Stefan Stenrud

Automatik & installation

montage@skandinaviska.nu

Markus Olofsson

Automatik & installation

montage@skandinaviska.nu

Jacek Kwiatkowski

Automatik & installation

montage@skandinaviska.nu

Peter Flaszynski

Automatik & installation

montage@skandinaviska.nu

Kontakta oss

Telefonväxel

08-500 11 530

E-post

Skandinaviska områdesskydd

Kilowattvägen 12, 136 44 Handen

Följ oss

  • Facebook - svarta cirkeln
  • Instagram - svarta cirkeln
  • Linkedin - svarta cirkeln
  • YouTube - svarta cirkeln

Företag

Serviceavtal

Produkter

© 2020 Skandinaviska områdesskydd