Kontakta oss

Telefon: 08-500 11 530

Våra öppettider:

 

Kundservice:

Måndag-fredag 07-16

Lunchstängt 11:30-12:30

Showroom:

Måndag-fredag 08-16

Lunchstängt 11:30-12:30

Har du specifika frågor om smide, glas eller automatik rekommenderar vi att du bokar en tid med någon av våra specialiserade säljare.

Lager och avhämtning:

Måndag-fredag 07-16

Lunchstängt 11:30-12:30

Senast avhämtning 15:30

showroom-rum-9.jpg
bilar-skandinaviska.jpg

Skandinaviska Områdesskydd AB

Besöksadress huvudkontor & stängselbutiken:

Kilowattvägen 12, 13644 Handen

Kontor Norrort:

Södra kustvägen 30, 76197 Norrtälje

Kontor Göteborg: 

Karlsbogårdsgatan 7D, 42537 Hisings kärra

Fakturaadress:

FE 3016 Scancloud, 831 90 Östersund

Kontaktlista

Robert Jansson

Försäljning villa/företag

08-408 075 35

073- 682 4812

robert.jansson@skandinaviska.nu

Ulrika Fröderberg

Försäljning villa/företag

08-408 075 23

070-892 4649

ulrika.froderberg@skandinaviska.nu

Tony Wallèn

Materialförsäljning villa/ företag

08-408 075 04

076-495 49 21

tony.wallen@skandinaviska.nu

Patrik Nyström

Försäljning automatik

08-408 075 36

070 673 11 16

patrik.nystrom@skandinaviska.nu

Jimmy Ekman

Försäljning villa/ företag

08-408 075 31

0709-400 429

jimmy.ekman@skandinaviska.nu

Johanna Rudolfsson

Orderadministration

08-408 075 29

johanna@skandinaviska.nu

Hanna Nowakowska

Ekonomi & fakturafrågor

08-408 075 34

ekonomi@skandinaviska.nu

Fredrik Larsson

Lager & logistikfrågor

08-500 11 530

lager@skandinaviska.nu

Peter Björk

Lager & logistikfrågor

08-500 11 530

lager@skandinaviska.nu

Stefan Stenrud

Automatik & installation

montage@skandinaviska.nu

Nils Lundgren

Tony Gimhag

Christian Högberg

Försäljning villa/ företag

08-408 075 61

070- 797 07 05

christian.hogberg@skandinaviska.nu

Jonas Hedberg

Försäljning villa/företag

031-261 530

072-854 45 29

jonas.hedberg@skandinaviska.nu

Kenny Melander

Projektledning el & automatik

08-408 075 32

076-200 73 97

kenny.melander@skandinaviska.nu

John Jakobsson

Projektledning

08- 408 075 39

070- 892 46 44

john.jakobsson@skandiaviska.nu

Jenny Ekman

Kommunikation & webb

08-408 075 22

jenny@skandinaviska.nu

Moa Holm

Orderadministration

08-408 075 05

moa.holm@skandinaviska.nu

Anna Olsén

Ekonomi & fakturafrågor

08-408 075 38

anna.olsen@skandinaviska.nu

Arvid Lindqvist

Lager & logistikfrågor

08-408 075 39

lager@skandinaviska.nu

Damian Wysibirski

Lager & logistikfrågor

08-500 11 530

lager@skandinaviska.nu

Jacek Kwiatkowski

Automatik & installation

montage@skandinaviska.nu

Mikael Moberg

Juha Niskanen

Försäljning villa/ företag

08-408 075 20

072-061 98 88

juha.niskanen@skandinaviska.nu

Peter Åkerblom

Försäljning villa/ företag

08-408 075 03

076-311 76 68

peter.akerblom@skandinaviska.nu

Andreas Johansson

Montage & försäljning

031-261 530

andreas.johansson@skandinaviska.nu

Björn Karlsson

Försäljningskoordinator

08-408 075 33

bjorn@skandinaviska.nu

Sofia Fehler

Showroom & E-handel

08-408 075 25

sofia.fehler@skandinaviska.nu

Camilla Aspelin

Ekonomichef

08-408 075 07

camilla.aspelin@skandinaviska.nu

Rebecca Lindell

Ekonomi & fakturafrågor

08-408 075 24

rebecca.lindell@skandinaviska.nu

Hampus Elfström

Lager & logistikfrågor

08-500 11 530

lager@skandinaviska.nu

Maks Grgin

Lager & logistikfrågor

08-500 11 530

lager@skandinaviska.nu

Peter Flaszynski

Automatik & installation

montage@skandinaviska.nu

Stefan Ögren